• (61) 226 13 40

Alicja Wojewoda

Specjalistka ds. realizacji projektów UE

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunkach prawo europejskie oraz administracja. Pracę w ECDF Dotacje zaczęła w lutym 2023 roku od programu stażowego w Dziale Realizacji Projektów, gdzie zdobyła doświadczenie m.in. w zakresie procedury wyboru wykonawców, wniosków o płatność czy promocji projektów. Jej wielozadaniowość i chęć zdobywania wiedzy pozwala na ciągłe poszerzanie posiadanych kompetencji. Aktywnie uczestniczy również w procesie przygotowania dokumentacji projektowej. Jest skrupulatna i dokładna przy opracowywaniu i weryfikacji dokumentów. Podczas codziennej pracy stawia na zaangażowanie oraz efektywność.

Prywatnie jestem miłośniczką zwierząt. Interesuję się sportem oraz … historią monarchii europejskich. Wolny czas spędzam aktywnie na spacerach z psem, a także realizując swoją pasję jaką jest taniec towarzyski.

Koszyk na zakupy
ECDF DOTACJEMONITORING DOTACJI UE

Bądź na bieżąco z dotacjami i preferencyjnymi pożyczkami dla Twojego przedsiębiorstwa. Zapisz się do bezpłatnej usługi monitorowania dotacji - zawsze aktualne informacje o dostępnych programach prosto na Twoją skrzynkę.