• (61) 226 13 40

Alicja Wojewoda

Młodsza Specjalistka ds. realizacji projektów UE

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunkach prawo europejskie oraz administracja. Pracę w ECDF Dotacje zaczęła w lutym 2023 roku od programu stażowego w Dziale Realizacji Projektów, gdzie zdobyła doświadczenie m.in. w zakresie procedury wyboru wykonawców, wniosków o płatność czy promocji projektów. Jej wielozadaniowość i chęć zdobywania wiedzy pozwala na ciągłe poszerzanie posiadanych kompetencji. Aktywnie uczestniczy również w procesie przygotowania dokumentacji projektowej. Jest skrupulatna i dokładna przy opracowywaniu i weryfikacji dokumentów. Podczas codziennej pracy stawia na zaangażowanie oraz efektywność.

Prywatnie jestem miłośniczką zwierząt. Interesuję się sportem oraz … historią monarchii europejskich. Wolny czas spędzam aktywnie na spacerach z psem, a także realizując swoją pasję jaką jest taniec towarzyski.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl