• (61) 226 13 40

Weronika Sztokfisz

Koordynator projektów UE

Absolwentka stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Pracę z funduszami europejskimi zaczęła w 2013 r. realizując projekty innowacyjne w perspektywie finansowej 2007-2013. Od 2015 r. aktywnie wspiera klientów ECDF Dotacje w pozyskiwaniu dofinansowania na projekty badawczo-rozwojowe, inwestycyjne czy targowe, pracując w Zespole Specjalistów Działu Pozyskiwania Dotacji UE. Jako Ekspert ds. funduszy UE odpowiedzialna jest za kompleksowe przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej, współtworzenie koncepcji projektu i przeprowadzenie procesu podpisania umowy o dofinansowanie. Bogate doświadczenie w procesie pozyskiwania dotacji przekłada się na efektywny wkład w dotacyjne sukcesy klientów.

Wolne chwile lubię spędzać przy kryminałach i biografiach, oglądając seriale oraz planując kolejne podróże.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl