• (61) 226 13 40

Rafał Leszczyński

Menadżer Sprzedaży

Manager Innowacji. Absolwent Politechniki Poznańskiej oraz studiów Executive Master of Business Administration organizowanych przez Collegium Humanum – Szkołę Główną Menedżerską w Warszawie i Apsley Business School w Londynie. Twórca podmiotów gospodarczych i organizacji pozarządowych. Pozyskuje zewnętrzne środki finansowe od 2015 roku. Karierę zawodową rozpoczynał w inkubatorze przedsiębiorczości, a następnie przeszedł drogę od asystenta handlowca do kierownika działu sprzedaży w sektorach bankowym oraz IT. Przez ostatnie lata pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora ds. Wdrożeń i Innowacji w Instytucie Badawczym z branży metalurgicznej, gdzie odpowiadał za łączenie nauki z biznesem. Umiejętnie łączy wiedzę inżynierską i managerską ze zdolnością do czytelnego przedstawiania informacji. Satysfakcję daje mu poznawanie nowych ludzi i realiów branż jakie współtworzą. Do ECDF Dotacje dołączył jako Menadżer Sprzedaży w 2022 roku.

Wolny czas spędzam trenując bieganie oraz czytając książki historyczne.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl