• (61) 226 13 40
Marcin Wachowiak

Marcin Wachowiak

Specjalista ds. funduszy UE

Absolwent stosunków międzynarodowych, zarządzania i prawa w biznesie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Studiował też filologię rosyjską. Swoją przygodę z dotacjami rozpoczął w 2022 roku. Biorąc czynny udział w całym procesie pozyskiwania dotacji, poznaje potrzeby i problemy, z jakimi borykają się przedsiębiorcy. Jego podejście do pracy wyróżnia się zaangażowaniem i skrupulatnością, co przekłada się na skuteczne wykonywanie obowiązków. Ceni różnorodność zadań oraz fascynuje go ogrom wiedzy zdobywanej podczas opracowywania każdego projektu. Pasjonat nowych technologii, chętnie zgłębia tajniki różnych branż.

Prywatnie jestem miłośnikiem żeglarstwa i chodzenia po górach. Moja ciekawość świata nie zna granic, chętnie słucham i uczę się nowych rzeczy. W pracy doceniam każdą możliwość poznawania nowych branż i innowacji.

Koszyk na zakupy
ECDF DOTACJEMONITORING DOTACJI UE

Bądź na bieżąco z dotacjami i preferencyjnymi pożyczkami dla Twojego przedsiębiorstwa. Zapisz się do bezpłatnej usługi monitorowania dotacji - zawsze aktualne informacje o dostępnych programach prosto na Twoją skrzynkę.