• (61) 226 13 40

Katarzyna Pawełek

Specjalistka ds. administracyjnych

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku zarządzanie projektem w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Posiada specjalistyczną wiedzę i doświadczenie z zakresu administracji biura oraz obsługi Klienta. Kompetentna, z wysoko rozwiniętymi zdolnościami organizacyjnymi. Od 2023 r. zasila szeregi ECDF Dotacje na stanowisku Specjalistki ds. administracyjnych, gdzie wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności przy organizacji, zarządzaniu i koordynowaniu codziennej pracy biura. Nastawiona na znajdowanie rozwiązań, dokładna i kreatywna.

Prywatnie jestem miłośniczką sportu, niezmiennie oddana najlepszej lidze świata (Ekstraklasie). Lubię również tenis ziemny i dart. W wolnych chwilach czytuję publicystykę i fantastykę oraz zgłębiam tajniki kultury japońskiej i języka japońskiego.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl