• (61) 226 13 40

Karol Kempa

Specjalista ds. realizacji projektów UE

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu na kierunku zarządzanie. Student ostatniego roku na WSB Merito w Poznaniu na kierunku psychologia w biznesie. Współpracę z ECDF rozpoczął w 2022 roku na stanowisku Specjalisty ds. realizacji projektów UE. Przygoda z projektami unijnymi pozwoliła na rozwój nowych kompetencji i wzbogaciła doświadczenie w pracy blisko ludzi. W pracy zawodowej stawia na szczerą i angażującą się postawę w relacjach z Klientami.

Jestem miłośnikiem natury i ogrodnictwa. Prywatnie też społecznik i aktywista, lubiący adrenalinę, która motywuje do nowych wyzwań.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl