• (61) 226 13 40

Ewelina Gotowicka

Doradca ds. funduszy UE

Ukończyła studia ekonomiczne uzyskując tytuł magistra marketingu i zarządzania w WSFiZ w Białymstoku oraz studia podyplomowe na kierunku zarządzanie jakością w produkcji żywności – system HACCP. Od 2006 r. przedsiębiorca współprowadzący zakład przetwórstwa i produkcji spożywczej. Wieloletnie doświadczenie w roli osoby zarządzającej firmą umożliwia spojrzenie na świat dotacji z perspektywy przedsiębiorcy oraz rozeznanie w bieżących trendach rynkowych. Do ECDF Dotacje dołączyła na początku w 2023 r. w roli Doradcy ds. funduszy UE. Odpowiada za kompleksową analizę potrzeb przedsiębiorstw oraz dostosowywanie dostępnych programów wsparcia do ich indywidualnych potrzeb. Audytor wewnętrzny ISO 9001.

Moje zainteresowania to psychologia, rozwój osobisty, turkusowy model zarządzania oraz działalność na rzecz edukacji w małych miejscowościach.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl