• (61) 226 13 40

Alicja Stiller

Młodsza Specjalistka ds. funduszy UE

Absolwentka zarządzania projektami na Uniwersytecie WSB Merito. Przyszła absolwentka psychologii, specjalność psychologia kliniczna na Uniwersytecie Humanistycznospołeczny SWPS. Jej przygoda z ECDF Dotacje rozpoczęła się w styczniu 2023 r. w Dziale Pozyskiwania Dotacji na stanowisku stażystki ds. funduszy UE. Już od samego początku wykazywała duże zainteresowanie tematem dotacji. W kwietniu 2023 r. objęła stanowisko Młodszej specjalistki ds. funduszy UE. W swojej codziennej pracy kładzie nacisk na staranność, dokładność oraz różnorodność zadań. Przy każdym konkursie poszerza swoje kompetencje z zakresu dotacji unijnych, coraz lepiej rozumiejąc specyfikę tej branży. Jej determinacja i zaangażowanie oraz zainteresowanie tematyką zarządzania projektami sprawiają, że patrzy na projekty z różnych perspektyw.

Jestem osobą, która nie lubi monotonii. Fascynuje mnie możliwość ciągłego rozwoju i poszerzania swojej wiedzy oraz umiejętności. Staram się do każdej sprawy podchodzić wielowymiarowo.

Koszyk na zakupy

FINANSOWANIE EKOINWESTYCJI Z ECDF DOTACJE

Wraz z nową perspektywą unijną na lata 2021-2027 ECDF Dotacje poszerzyło ofertę o wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację „zielonych” inwestycji dla szerokiego grona odbiorców, w tym:

  • dotacji dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • dofinansowania dla przemysłu energochłonnego,
  • Kredytu Ekologicznego (BGK) oraz innych produktów dotacyjnych i pożyczkowych współfinansujących przedsięwzięcia w zakresie termomodernizacji, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach o różnej wielkości.

Świadczymy także wsparcie w przeprowadzeniu wymaganych audytów energetycznych, termomodernizacyjnych.

Dowiedz się więcej:
Marcin Kurzępa,
Menadżer ds. efektywności energetycznej i OZE
tel. 784 091 849
e-mail: m.kurzepa@ecdf.pl