JESTEŚMY JEDNĄ Z NAJDŁUŻEJ DZIAŁAJĄCYCH FIRM DORADCZYCH Z BRANŻY DOTACJI W POLSCE

ECDF Dotacje to zespół doświadczonych specjalistów, który od 2003 r. skutecznie pozyskuje dotacje dla przedsiębiorców oraz udziela niezbędnego wsparcia na etapie realizacji projektu.

Zespół ECDF
Co
robimy?
statistics

POZYSKIWANIE DOTACJI

Czytaj więcej
teamwork-1

POZYSKIWANIE instrumentów zwrotnych

Czytaj więcej
customer-service

REALIZACJA PROJEKTU

Czytaj więcej
Kim jesteśmy?

ECDF Dotacje jest jedną z najdłużej działających firm z branży dotacji w Polsce. Wystartowaliśmy dokładnie w 2003 roku, zaczynając przygodę doradczą od funduszy przedakcesyjnych. Od tego czasu sukcesywnie poznawaliśmy wszystkie unijne perspektywy: 2004-2006, 2007-2013 oraz 2014-2020. Działamy nieprzerwanie od ponad 19 lat, stale doskonalimy się i naszym marzeniem jest, aby rozwijać się dalej. Przeszliśmy długą drogę od niewielkiej kilkuosobowej firmy do ponad 50-osobowego zespołu ekspertów, który na co dzień doradza Klientom jak skutecznie pozyskać i rozliczyć dotację.

project
0
Pozyskane dotacje
smile
0
Rozliczone projekty
planning
0 mld PLN
Łączna wartość pozyskanych dotacji
customer-service
0
Doświadczonych specjalistów
Projekt 360°

Pracujemy w oparciu o autorski system zarządzania projektem PROJEKT 360° , gwarantując naszym Klientom wsparcie na każdym etapie życia projektu. Jesteśmy z przedsiębiorcami od momentu tworzenia koncepcji i doboru źródła finansowania, poprzez wszystkie etapy przygotowania i oceny dokumentacji aplikacyjnej, na końcowym rozliczeniu projektu i wsparciu w okresie trwałości kończąc.

opportunity-1-1

IDENTYFIKACJA POTRZEB I WYBÓR ŹRÓDŁA FINANSOWANIA

Czytaj więcej
debt

WSPARCIE NA KAŻDYM ETAPIE OCENY

Czytaj więcej
consultant-1

POMOC W DOSTĘPIE DO SIECI NAUKOWYCH I TECHNOLOGICZNYCH PARTNERÓW

Czytaj więcej
clock-2-1

KOORDYNACJA PROCESU PODPISANIA UMOWY O DOFINANSOWANIE

Czytaj więcej
research-1-1

OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ

Czytaj więcej
clock-1

REALIZACJA PROJEKTU
I MONITORING PO JEGO ZAKOŃCZENIU

Czytaj więcej
Aktualności
ECDF (3)

Zespół ECDF

Nasz
zespół

ECDF Dotacje tworzą ludzie świadomi swojej wartości – każdy tak samo, bez wyjątku. To nasz zespół tworzy unikatowe miejsce, w którym atmosfera, wzajemne wsparcie i partnerstwo umożliwiają odnoszenie sukcesów już od ponad 19 lat. 

ECDF DOTACJE

MONITORING DOTACJI UE

W ramach unijnej perspektywy budżetowej na lata 2021–2027 do polskich przedsiębiorców trafi nawet 76 miliardów euro. Jeśli chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o planowanych naborach dotacyjnych, skorzystaj z naszej bezpłatnej usługi monitoringu!
Unia Europejska Flaga