JESTEŚMY JEDNĄ Z NAJDŁUŻEJ DZIAŁAJĄCYCH FIRM DORADCZYCH Z BRANŻY DOTACJI W POLSCE

ECDF Dotacje to zespół doświadczonych specjalistów, który od 2003 r. skutecznie pozyskuje dotacje dla przedsiębiorców oraz udziela niezbędnego wsparcia na każdym etapie realizacji projektu.
Zespół ECDF

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Skutecznie zdobywamy środki z funduszy Unii Europejskiej na realizację Twoich celów. Do tej pory pozyskaliśmy dotacje dla ponad 1800 projektów o wartości ponad 3 mld zł.

POZYSKIWANIE INSTRUMENTÓW ZWROTNYCH

Świadczymy usługi w zakresie pośrednictwa oraz przygotowania dokumentacji dla celów pozyskania finansowania zwrotnego w postaci pożyczek i kredytów unijnych.

REALIZACJA
PROJEKTU

Podpisanie umowy o dofinansowanie to jedynie połowa sukcesu na drodze do zrealizowania inwestycji  Drugą połowę stanowi poprawne rozliczenie zakontraktowanych środków.

Odtwórz wideo

Kim jesteśmy?

ECDF Dotacje jest jedną z najdłużej działających firm z branży dotacji w Polsce. Wystartowaliśmy dokładnie w 2003 roku, zaczynając przygodę doradczą od funduszy przedakcesyjnych. Od tego czasu sukcesywnie poznawaliśmy wszystkie unijne perspektywy: 2004-2006, 2007-2013 oraz 2014-2020. Działamy nieprzerwanie od ponad 19 lat, stale doskonalimy się i naszym marzeniem jest, aby rozwijać się dalej. Przeszliśmy długą drogę od niewielkiej kilkuosobowej firmy do ponad 50-osobowego zespołu ekspertów, który na co dzień doradza Klientom jak skutecznie pozyskać i rozliczyć dotacje.
project
0
Pozyskane dotacje
smile
0
Rozliczone projekty
planning
0 mld PLN
Łączna wartość pozyskanych dotacji
customer-service
0
Doświadczonych specjalistów

Projekt 360°

Pracujemy w oparciu o autorski system zarządzania projektem PROJEKT 360°, gwarantując naszym Klientom wsparcie na każdym etapie życia projektu. Jesteśmy z przedsiębiorcami od momentu tworzenia koncepcji i doboru źródła finansowania, poprzez wszystkie etapy przygotowania i oceny dokumentacji aplikacyjnej, na końcowym rozliczeniu projektu i wsparciu w okresie trwałości kończąc.

IDENTYFIKACJA
POTRZEB I WYBÓR ŹRÓDŁA FINANSOWANIA

POMOC W DOSTĘPIE DO SIECI NAUKOWYCH I TECHNOLOGICZNYCH PARTNERÓW

OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ

WSPARCIE NA KAŻDYM ETAPIE OCENY

KOORDYNACJA PROCESU PODPISANIA UMOWY O DOFINANSOWANIE

REALIZACJA PROJEKTU
I MONITORING PO JEGO ZAKOŃCZENIU

Nasz zespół

ECDF Dotacje tworzą ludzie świadomi swojej wartości – każdy tak samo, bez wyjątku. To nasz zespół tworzy unikatowe miejsce, w którym atmosfera, wzajemne wsparcie i partnerstwo umożliwiają odnoszenie sukcesów już od ponad 19 lat.

Aktualności

Nasi klienci

MONITORING DOTACJI UE

W ramach unijnej perspektywy budżetowej na lata 2021–2027 do polskich przedsiębiorców trafi nawet 76 miliardów euro. Jeśli chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o planowanych naborach dotacyjnych, skorzystaj z naszej bezpłatnej usługi monitoringu!
Flaga unii Europejskiej - Dotacje unijne ECDF