Kariera

30 Sierpnia 2021

ECDF Dotacje rekrutuje! Praktykant/ka Stażysta/tka w Dziale Specjalistów ds. funduszy UE

Stażysta/tka w Dziale Realizacji Projektów UE/Dziale Specjalistów ds. funduszy UE

Miejsce pracy: Poznań

ECDF Dotacje to lider na rynku firm doradczych. Oferujemy kompleksowe doradztwo gospodarcze i inwestycyjne dla przedsiębiorstw.
Podstawą funkcjonowania i źródłem naszej skuteczności jest doświadczony i zaangażowany zespół ekspertów. W naszej pracy cenimy otwartość, swobodny dialog i niepowtarzalną atmosferę, która sprzyja wymianie wiedzy i podnoszeniu kwalifikacji. Nie bez znaczenia jest też elastyczność, która pozwala zachować równowagę życiową i rozwijać swoje pasje po pracy.

Jeśli:

 1. myślisz o swojej przyszłości perspektywicznie,
 2. jesteś zainteresowany różnymi aspektami biznesu,
 3. poszukujesz ciekawej, zróżnicowanej i rozwojowej pracy,

zapraszamy do ECDF DOTACJE!

Opis stanowiska w Dziale Realizacji Projektów UE:
Wybrani kandydaci będą pracować w Dziale realizacji projektów UE wspierając pracowników w ich codziennej pracy polegającej na:

 • Obsłudze klientów biznesowych z różnych branż z terenu całej Polski.
 • Realizacji projektów badawczo-rozwojowych, inwestycyjnych, związanych z internacjonalizacją biznesu oraz wdrożenia nowych rozwiązań produktowych.
 • Gromadzeniu dokumentów źródłowych i opracowywaniu dokumentacji związanej z wyborem dostawców, wnioskami o płatność, wnioskami o wprowadzenie zmian w projektach.
 • Weryfikacji zgodności dokumentacji rozliczającej projekt z Wytycznymi Programowymi, zapisami dokumentacji aplikacyjnej.
 • Udziale w kontrolach i audytach projektów.
 • Kontaktach z instytucjami zarządzającymi Programami.
 • Wyszukiwaniu i analizie informacji (przepisy, interpretacje, wytyczne).

Opis stanowiska w Dziale Specjalistów UE:

Wybrani kandydaci będą pracować w Dziale Specjalistów ds. funduszy UE wspierając pracowników w ich codziennej pracy polegającej na:

 • sporządzaniu wniosków o dofinansowanie, biznes planów i opracowań innego typu, jak opracowania strategiczne, marketingowe, artykuły prasowe, analizy rynku i/lub konkurencji, itp.
 • przygotowywaniu załączników niezbędnych do podpisania umowy o dofinansowanie,
 • wyszukiwaniu i analizie informacji (dane gospodarcze, analiza rynku, przepisy, interpretacje, wytyczne),
 • bieżących działaniach związanych z pracą biurową i obsługą klientów biznesowych,
 • udziale w warsztatach i szkoleniach z procesu sporządzania dokumentacji aplikacyjnej,

Wymagania:

 1. Zainteresowanie tematyką zarządzania projektami.
 2. Zdolności analityczne.
 3. Bardzo dobra organizacji pracy, wysokie kompetencje interpersonalne.
 4. Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
 5. Dostępność min. 3 dni w tygodniu.
 6. Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

 1. Program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz mentoring prowadzony przez doświadczonych specjalistów ECDF Dotacje.
 2. Możliwość zdobycia doświadczenia związanego z realizacją projektów.
 3. Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej organizacji będącej liderem na rynku.
 4. Uczestnictwo w ambitnych projektach z różnych branż.

Ogłoszenie w wersji PDF

Pozostałe informacje:

 1. Prosimy o wysyłanie CV i listu motywacyjnego na adres dotacje.praca@ecdf.pl wpisując w temat wiadomości Stażysta w ECDF DOTACJE.
 2. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ECDF Dotacje Sp. z o.o. Sp. k. , zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ECDF Dotacje Sp. z o.o. Sp. k.  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem dotacje.praca@ecdf.pl.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 m-cy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku.