Kariera

25 lipca 2019

ECDF Dotacje rekrutuje! Praktykant/ka Stażysta/tka w Dziale Realizacji Projektów UE

ECDF Dotacje poszukuje kandydatów na stanowisko:
Praktykant/ka Stażysta/tka
w Dziale Realizacji Projektów UE

Miejsce pracy: Poznań

ECDF Dotacje to lider na rynku firm doradczych, który posiada ponad 16-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy unijnych dla przedsiębiorstw w zakresie badań i rozwoju oraz innowacji. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi kompleksowe doradztwo gospodarcze i inwestycyjne dla podmiotów gospodarczych. Jako pracodawca cenimy otwartość, swobodny dialog i niepowtarzalną atmosferę, która sprzyja wymianie wiedzy i podnoszeniu kwalifikacji.  Niezmierną zaletą pracy w naszej firmie jest duża elastyczność, która pozwala zachować równowagę życiową i rozwijać swoje pasje po pracy.

Oferta skierowana jest dla kandydatów, którzy łączą zainteresowanie Funduszami Unijnymi oraz chęć zdobycia praktyki w zarządzaniu projektami innowacyjnymi, na które składają się przede wszystkim projekty badawcze oraz inwestycyjne. A zatem jeśli:

 • myślisz o swojej przyszłości perspektywicznie,
 • jesteś zainteresowany różnymi aspektami biznesu,
 • poszukujesz ciekawej, zróżnicowanej i rozwojowej pracy,

Zapraszamy do ECDF!

Głównym aspektem praktyki/stażu w Dziale realizacji projektów jest wspieranie pracowników w codziennej pracy, co pozwoli nabyć praktyczne umiejętności poprzez:

 1. Obsługę klientów biznesowych z różnych branż z terenu całej Polski.
 2. Realizację projektów badawczo-rozwojowych, inwestycyjnych,  związanych z internacjonalizacją biznesu oraz wdrożenia nowych rozwiązań produktowych.
 3. Gromadzenie dokumentów źródłowych i opracowywanie dokumentacji związanej z wyborem dostawców, wnioskami o płatność, wnioskami o wprowadzenie zmian.
 4. Weryfikację zgodności dokumentacji rozliczającej projekt z Wytycznymi Programowymi, zapisami dokumentacji aplikacyjnej.
 5. Udział w kontrolach i audytach projektów.
 6. Kontakt z instytucjami zarządzającymi Programem.
 7. Wyszukiwanie i analizowanie informacji (przepisy, interpretacje, wytyczne).

W stosunku do kandydatów mamy następujące oczekiwania:

 1. Zainteresowanie tematyką zarządzania projektami.
 2. Zdolności analityczne.
 3. Bardzo dobra organizacji pracy, wysokie kompetencje interpersonalne.
 4. Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
 5. Dostępność min. 3 dni w tygodniu.
 6. Znajomość pakietu MS Office.

W ramach oferowanego praktyki/stażu przewidujemy:

 1. Program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz mentoring prowadzony przez doświadczonych specjalistów Działu Realizacji Projektów ECDF Dotacje.
 2. Możliwość zdobycia doświadczenia związanego z realizacją projektów.
 3. Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej organizacji będącej liderem na rynku.
 4. Uczestnictwo w ambitnych projektach z różnych branż.

Aby skutecznie złożyć aplikacje musisz spełnić poniższe warunki:

 1. Prosimy o wysyłanie CV i listu motywacyjnego na adres rekrutacja@ecdf.pl wpisując w temat wiadomości Stażysta w DRP. (Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi ma wybrane oferty).
 2. Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."